Definitive Technology

Definitive Technology

Definitive Technology to jeden z wiodących Amerykańskich producentów wysokiej jakości audiofilskich komponentów audio. Marka zasłynęła głównie z własnych, unikalnych na skalę światową opatentowanych technologii, uznanych przez audiofilów i krytyków na całym świecie.

Polk Audio

Polk Audio

Początki Polk Audio sięgają 1972 roku, kiedy to dwóch przyjaciół założyło swoją firmę w Baltimore z głębokiej pasji do audio. Dzisiaj to jedna ze światowych, wiodących marek, produkująca wyposażenie audio do domu, samochodu, a nawet do łodzi, która wciąż poszerza wachlarz produktów i rozwija kolejne, własne technologie.

NuPrime Audio

NuPrime Audio

NuPrime to marka, która powstała na bazie działu firmy NuForce produkującego urządzenia klasy hi-end, przejmując uprawnienia do stworzonych przez nich technologii. Już rok po rozpoczęciu działalności, NuPrime otrzymało wyróżnienia od najwazniejszych magazynów audiofilskich w USA: The Absolute Sound oraz SoundStage! Network

Cambridge Audio

Cambridge Audio

Cambridge Audio to lider brytyjskiego rynku hi-fi, który już od wielu lat wprowadza na rynek innowacyjne i zaawansowane technologicxznie produkty. Producent w swoich urządzeniach stosuje tylko najwyższej jakości komponenty i wykonuje pomiary dźwiękowe przy użycu najbardziej precyzyjnych sprzętów. Zdobywa wiele nagród i rekomendacji, w tym za odtwarzacze strumieniowe.

Musical Fideltiy

Musical Fidelity

Musical Fidelity skupia się na produkcji elektroniki klasy middle i hi-end. Marka zasłynęła jako jedna z pierwszych utrzymujących swoje urządzenia w stylu industrialnym, gdzie rządzi prostota, neutralność i minimalizm w detalu. Urządzenia Musical Fidelity charakteryzują się ciepłym brzmieniem i niepowtarzalnym charakterem.

Onkyo

Onkyo

Onkyo to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją. Zajmuje się tworzeniem wysokiej jakosci komponentów audio-video, które cieszą się niezwykłą popularnością ze wsględu na świetny stosunek jakości do ceny, niezawodność i podążanie marki za najnowszymi trendami.

Pioneer

Pioneer

Pioneer to japońska korporacja specjalizująca się w produktach elektronicznych. Założone w 1938 roku w Tokio przedsiębiorstwo obecnie jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów sprzętu elektronicznego.

Primare

Primare

Komponenty Primare charakteryzują się wyjatkowo elegancką i przyciągającą oko stylistyką, ale wygląd to nie wszystko. Pod piękną obudową kryją się wysokiej jakości komponenty, które umożliwiają uzyskanie niezwykle dobrego dźwięku.